Підприємство з виробництва бортового харчування для авіапасажирів відкрили на Київщині

  Підприємство з виробництва бортового харчування для авіапасажирів відкрили на Київщині. Його презентували заступник міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко та губернатор області Анатолій Присяжнюк.

  Компанія-виробник займатиметься приготуванням та доставкою їжі на борт літака.  Вартість проекту - 25 мільйонів доларів. Підприємство здатне виготовляти до 12-ти тисяч бортових порцій на добу. Крім того, відсьогодні там запрацює новий цех, який вироблятиме до півтори тисячі раціонів на годину. Такі потужності дозволять забезпечити харчуванням 70 відсотків потреб аеропорту "Бориспіль". Крім того, забезпечити харчуванням компанія обіцяє й відвідувачів цьогорічної "Формули-1 на воді".

  Валерій Горбатюк, інвестор підприємства: "Мы являемся официальныи партнером Евро-2012.Мы обслуживаем все матчи котрые будут на Евро-2012, все игры.на стадионах. Это порядка 7-8-ми тысяч персон во время игры".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Перед відкриттям Євро-2012 пасажири які будуть прибувати вони будуть обслуговуватись на самому високому рівні, тому що такого підприємства в Європі немає. 25 тисяч порцій продуктових наборів будуть приготовлятися за сутки ось на цьому підприємстві".

  Попередній матеріал
  Нова втрата у Київському зоопарку
  Наступний матеріал
  Київська податкова показує нових фахівців
  Теги: