Київщина отримала нагороду за презентацію на агропромисловій виставці

  Диплом за кращий ексклюзивний стенд отримала Київська область на 23-тій міжнародній агропромисловій виставці. На другий день дійства почесну нагороду представникам Київщини вручив профільний міністр, Микола Присяжнюк.

  На стенді-переможці свою продукцію представили 15 виробників із Київщини. У вигляді композицій з овочів та фруктів вони презентували рослинництво області. Підприємства, що виробляють м’ясну продукцію, оформили стенди з запеченими наїдками. Окрім цього, стенд прикрасили кондитерськими виробами, зокрема, караваями. 

  Микола Присяжнюк, міністр аграрної політики та продовольства України: "Київську область ми нагородили за активну участь - і по своєму статусу повинна розвивати аграрний сектор, і по можливостях своїх природно-кліматичних і сільськогосподарських земель. І по-друге, ми все таки бачимо, що тут закономірно - біля столиці збираються передові технології".

  Володимир Максименко, заступник голови Київської облдержадміністрації: "Вручення цієї нагороди я вважаю дуже заслуженим і почесним для Київської області і для всіх аграрників Київської області, що ми на такій престижній виставці зайняли перше місце. Це праця наших трудових колективів області".

  Попередній матеріал
  Гідрометеоцентр: цьогорічне літо буде менш спекотним за минуле
  Наступний матеріал
  У Києві стартувала інформаційна акція проти насильства
  Теги:
  Loading...