У Києві стартувала інформаційна акція проти насильства

  Інформаційна акція проти насильства стартувала у столиці. У Пасажі на Хрещатику презентували надувний пам`ятник - дві руки, що сплітаються. Щоправда, простояв символ боротьби з насильством лише кілька годин, тоді як три сотні волонтерів працюватимуть упродовж усього літа. Вони інформуватимуть містян, куди звертатися жертвам насилля. Адже, за статистикою, кожен другий українець стикався із насильством у власній сім`ї.

  Синці та подряпини на обличчі волонтера Олександа, на щастя, не справжні. Сліди насильства хлопець намалював сам, щоби привернути увагу містян. Та головна мета волонтерів - не лякати, а інформувати городян - куди можна звернутися у скрутній ситуації. Адже за статистикою, жінки просять допомоги лише після 35-ти актів насилля.

  Як запорука підтримки та людяності - головний символ акції: надувний пам`ятник заввишки кілька метрів. Іще один символ боротьби з насильством - малинові браслети - волонтери роздають задарма.

  Щойно отримали браслети і айда фотографуватися. З рожевими прикрасами на руках школярки позують біля реклами кунсткамери

  Коли скінчиться дійство, чекають у Музеї страхіть. Акція проти насилля розігнала потенційних глядачів.

  А вже за тиждень акцію підтримають й інші міста України. Малинові браслети роздадуть півмільону українців.

  Світлана Одаренко, Євген Кияшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Київщина отримала нагороду за презентацію на агропромисловій виставці
  Наступний матеріал
  Представники ЗМІ отримали нагороди напередодні Дня журналіста
  Теги:
  Loading...