Київ замело снігом, а міська влада вчергове розписалася в своїй безпорадності

  Замело снігами. Попри заяви влади про повну готовність до снігопадів, - кияни знову стрибають по кучугурам, а водії - ковзають у місиві з болота і снігу. У мерії посилаються на нечувану негоду, мовляв, за три доби - опадів випало як за місяць.

  Ось так упритул до дверей київської мерії, наче на показових виступах, згрібають і вантажать сніг. На таку маленьку площу одразу дві снігоприбиральні машини дивина для киян. Комунальники журналістів до себе не підпускають кажуть, робота не чекає.

  Комунальник: "Ну зробим все в лучшем відє!Все буде чорне!Тут цілу ніч трудились!"

  Доки біля мерії дві машини крутяться одна навпроти одної, на Подолі - водії не їздять - буквально плавають в брудному місиві.

  Водій: "Ну как разганяешься до середины дороги и полностью залетаешь сюда вот! Потому что если медленно заезжать, просто не заедешь - ну вы ж видите сколько снега. Садишься на пузо и все!"

  Водії скаржаться - комунальники чистять лише найбільші проспекти столиці. А решта   ж -

  Водій: "Ужасно, ужасно! Особенно Подол, рельсы, ямы - ужасно".

  Тим часом у мерії усю провину перекладають на погоду. Кажуть - снігу за три доби вапала місячна норма. Утім навіть попри це запевняють - з кучугурами впоралися.

  Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА: "Я нез наю де ви ходили... треба було піти зі мною. Я вчора обїжджав цілий день і сьогодні пів ночі і фактично зранку.Осадки складають 44 міліметра в місяць. Для січня це 47 міліметрів.У нас за два дня від 20 по 22 число випало 43 міліметра. Більше 25-ти це вважається надзвичайна ситуація".

  Синоптик: "Звичайно шо якшо не встигають прибирати комунальники дороги, то це призводить до того що транспорт стоїть".

  Не скидати всі негаразди на погоду - радять чиновникам синоптики. І поквапитися все прибрати. Бо наприкінці  тижня прогнозують тріскучі морози.

  Наталя Голеня, синоптик Укргідрометцентру: "Якщо найближчої ночі це буде 5-8 морозу. То надалі це зниження до 14-ти, а в п`ятницю в суботу вночі 18-20 морозу".

  А от столична влада вирішила - результат роботи комунальників залежить ще й від водіїв, які залишають свої автівки на узбіччі й заважають комунальникам розчищати кучугури. Тож пригрозили - невдовзі виведуть на вулиці евакуатори. Прибрати увесь сніг комунальники мають за два дні.

  Ганна Рибалка, Андрій Верстюк, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Нові санкції проти ірану запровадив ЄС
  Наступний матеріал
  Попов: Ми маємо потенційних партнерів
  Теги: