5.ua

Кияни отримали 404 тисячі «Картки киянина», аби користуватись пільгами

  На цей час у системі «Картка киянина» зареєстровано 404 тисячі користувачів. Про це 13 березня, як повідомляється на сайті КМДА, заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

  За словами чиновника, кияни, що належать до пільгових категорій, активно використовують картку аби отримувати пільги.

  "У 40 соціальних аптеках за лютий 2014 було зареєстровано 55036 користувачів та придбано 160 тисяч упаковок ліків, на яких користувачі карток киянина заощадили 1,1 млн. грн. У метрополітені за добу фіксується 17-20 тисяч проходів з карткою. Ми проводили нещодавно опитування і більше 82% власників картки зазначили, що користуються нею у комунальному транспорті", – наголосив Крамаренко.

  Він також нагадав, що у 2012 році був успішно реалізований пілотний проект «Картка киянина», у результаті якого цими ‘картками почали користуватися близько 60 тис. киян, які мали право на отримання пільг від Київської міської держадміністрації. Картка була протестована у метрополітені та в аптечній мережі КП «Фармація».

  "Враховуючи позитивний соціальний ефект та багато тисяч звернень киян з проханням отримання картки киянина, у квітні 2013 року було прийнято рішення Київради про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної картки «Картка киянина», а з 1 липня минулого року почалося його широкомасштабне впровадження», - впевнений заступник глави КМДА.

  Попередній матеріал
  МЗС: Росія продовжує стягувати війська до кордонів України та в Крим
  Наступний матеріал
  Завтра перші 450 самооборонців почнуть підготовку до вступу у Нацгвардію
  Теги:
  Loading...