Вантажні напіввагони
Вантажні напіввагони Фото з відкритих джерел

Криворучко перерахував фактори, через які погіршується якість залізничних перевезень

  Читайте по-русски
  За його даними, починаючи з другої половини серпня ситуація з рухом поїздів на "Укрзалізниці" постійно йде донизу

  Україна знаходиться за крок від колапсу на залізниці. У країні гостро не вистачає вантажних вагонів. А УЗ відволікає від цього новинами про закупівлю пластикових склянок і вишиванок.

  Про таку проблему на Facebook написав голова асоціації власників вагонів Олександр Криворучко.

  "На жаль змушений констатувати, що мій прогноз по транспортному колапсу на залізниці збувається, причому в найгіршому з можливих сценаріїв – склалися всі фактори (рекордний урожай, рекордний імпорт вугілля через порти, збільшення поставок ДТ через морські порти, зриви із забезпеченням поставок ДТ на УЗ і істотно зростаючий транзит через найбільш вузьке місце українського транспортного комплексу – через порти Одеського регіону при повному потуранні і бездіяльності з боку "Укрзалізниці")", – вважає Криворучко.

  За його даними, починаючи з другої половини серпня ситуація з рухом поїздів на "Укрзалізниці" постійно погіршується. Основні фактори – проблеми із закупівлею дизельного палива і паливно-мастильних матеріалів (ПММ) на початку серпня, пріоритезація і зростання обсягів транзитних перевезень в напрямку одеських портів, гострий дефіцит локомотивних бригад, складачів поїздів і власне локомотивів.

  Попередній матеріал
  Колишній політв'язень Сущенко власноруч зняв банер із закликом про його звільнення – відео
  Наступний матеріал
  Росія оголосила нову дату окупації Криму
  Теги: