'Укрнафтогаз'
'Укрнафтогаз' Facebook

Кожен українець заплатить за борги "Укрнафти", штучно створені Коломойським

  Читайте по-русски
  "Нафтогаз" запропонував схему, де "борги створені "Приватом" у 2015 році, має погасити держава за рахунок "Нафтогазу" та державного бюджету

  Не зважаючи на спроби держави встановити контроль над "Укрнафтою", вона навпаки втратила будь-які важелі впливу на це підприємство. Цей факт доводить і новостворена Наглядова рада, готова голосувати за усі рішення лояльні до групи "Приват", та її власника. Про прямий зв’язок з олігархом і гру "в одні недержавні ворота" свідчать і робота самого підприємства.

  "Нафта на 100 відсотків йде на заводи групи "Приват" у Кременчуці. Скраплений газ на 90% скуповується структурами "Привату". Природній газ, більша його частина, реалізується по прямих договорах оператору який здійснює постачання на "Дніпроазот", це ще один завод групи "Привату" у хімічній промисловості", – повідомив Сергій Куюн.

  "За час такого управління, починаючи з 2015 року почалося штучне формування боргів, які наразі наближаються до 40-ка млрд грн. Натомість НАК "Нафтогаз" запропонував схему їхнього погашення, де "борги створені "Приватом" у 2015 році, має погасити держава за рахунок "Нафтогазу" та державного бюджету" – сказав експерт.

  Відтак, якщо виходити з розрахунку, що населення України складає 40 мільйонів, з кишені кожного українця, від пенсіонера до щойно народженого, доведеться сплатити тисячу гривень.

  Нагадаємо, з відкритих джерел відомо, що з 1998 року НАК "Нафтогаз України" володіє контрольним пакетом 50+1 акція ПАТ "Укрнафта", 42% акцій належить структурам Ігоря Коломойського, і ще 8% іншим акціонерам зареєстрованим в офшорних зонах на Кіпрі.

  Попередній матеріал
  Вибух в Антверпені: рятувальники витягли з-під завалів трьох осіб
  Наступний матеріал
  Усик готується до бою в Чикаго: вже відоме ім'я суперника українського боксера в суперважкій вазі
  Теги: