Мітинг на Банковій
Мітинг на Банковій kiev.informator.ua

Корупційний скандал у податковому комітеті – беззаперечне підґрунтя відкликати усі його законопроєкти, – експерти ринку

  Читайте по-русски
  Ухвалення нових податкових змін призведе до зниження фіскальних надходжень, зупинки великих підприємств і звільнення тисяч працівників, кажуть фахівці

  Корупційний скандал в податковому комітеті нівелює всі його проєкти і загрожує мільярдними збитками для економіки. Тому скасувати вже ухвалені податкові закони та відкликати законопроєкти, які ще перебувають у парламенті, – цього вимагають економісти та експерти ринку, передає "5 канал".

  Зокрема, у заяві йдеться: перша серія змін практично "поховає" спрощену систему і невеликий бізнес. А друга – лише законопроєктом 1210 – завдасть удару вже великим бюджетоутворюючим підприємствам.

  "Ті законопроєкти, які вже внесені і підписані президентом, – їх потрібно скасувати. Ми вже маємо розроблений активістами драфт відповідного закону про таке скасування. І поки не пізно, потрібно законопроєкти такі як 1210 – терміново зупинити", – зазначив Павло Себастьянович, координатор групи "Економічна модернізація" ГП "Нова країна".

  Фахівці наголошують: наслідком ухвалення нових податкових змін стане зниження фіскальних надходжень, зупинка великих підприємств та звільнення тисяч працівників.

  "Люди готуються до великого протесту проти цих законів, триває велике зібрання по регіонах, аби наш законопроєкт про скасування схвалених змін був негайно внесений до парламенту. Це може зробити або народний депутат, або й сам президент. Бо справа невідкладна", – резюмував активіст Себастьянович.

  Попередній матеріал
  ОБСЄ виявила "незвичні черги" під Горлівкою: подробиці
  Наступний матеріал
  Космічна "реабілітація": керівник NASA знову вважає Плутон планетою
  Теги:
  Loading...