5.ua

Контроль за харчуванням у столичних навчальних закладах буде посилено

  Міська влада розглядає альтернативні варіанти надання харчування та забезпечення контролю за його якістю у столичних закладах освіти.

  Про це в ефірі однієї зі столичних радіостанцій 3 жовтня повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко, коментуючи нещодавнє отруєння учнів спеціалізованої школи №89.

  "Ми вивчаємо різні варіанти вирішення цієї нагальної проблеми. Можливо, будемо залучати аутсорсингові компанії, які спеціалізуються на приготуванні та постачанні гарячого харчування, як, наприклад, у літаках. Втім, ще раз наголошую, що це лише один із варіантів", – зазначила вона.

  Крім того, Ганна Старостенко підкреслила, що київська влада має намір у найкоротші терміни посилити контроль за приготуванням їжі у харчоблоках навчальних закладів, а також їх санітарно-технічного стану.

  "У системі столичної влади є комунальне підприємство, яке надає послуги профілактичного огляду та дезінфекції різних приватних і комунальних закладів. Ми плануємо налагодити з ним співпрацю, встановити періодичність, за якою здійснюватимуться профілактичні заходи з дезінфекції навчальних закладів", – сказала вона.


  Попередній матеріал
  У Миколаєві відкрили алею на честь героя, загиблого на Сході
  Наступний матеріал
  Військові спростували газову атаку на Донецький аеропорт
  Теги:
  Loading...