5.ua

Військові спростували газову атаку на Донецький аеропорт

  Міністерство оборони України спростовує інформацію про використання російськими бойовиками отруйного газу при штурмі донецького аеропорту 3 жовтня.


  Про це повідомляється на сторінці Міноборони в Facebook.

  "Міністерство оборони України неодноразово зверталося до громадськості з проханням не поширювати чутки або неперевірену інформацію. І знову просимо не робити цього! В соціальних мережах зараз поширюється інформація про використання терористами газу в Донецькому аеропорту. Насправді терористи використовували димові шашки, намагаючись під прикриттям диму прорватися до цього важливого стратегічного об'єкту", - сказано в повідомленні Міноборони.

  У відомстві також зазначають, що бійці АТО вміло відбивають атаки ворога, "продовжують демонструвати стійкість і незламний бойовий дух".

  Раніше спікер штабу АТО Владислав Селезньов підтверджував, що ситуація в аеропорту Донецька напружена, цілий день йдуть бої. За даними Селезньова, росіяни під прикриттям димових шашок зайняли перший поверх старого терміналу аеропорту, але бійці АТО проводять зачистку захоплених приміщень та звільняють їх.
  Попередній матеріал
  Контроль за харчуванням у столичних навчальних закладах буде посилено
  Наступний матеріал
  За останню добу від атак терористів загинули двоє учасників АТО, - Селезньов
  Теги:
  Loading...