Книгарня "Сяйво" знову в епіцентрі скандалу

  Книгарня "Сяйво" знову в епіцентрі скандалу. Керівництво закладу скаржиться, буцімто міська влада відмовляє їм у оренді приміщення на вулиці Червоноармійській. Натомість хоче облаштувати там комунальну книгарню-кав`ярню. У мерії ж запевняють: нині там триває звичайний ремонт. Потому - там чекають на колектив "Сяйва".

  На Червоноармійській, шість Алла Решетнікова пропрацювала 35 років. Тепер жінка лише заглядає у вікна: для неї та решти працівників товариста "Сяйво" двері приміщення досі зачинені.

  Ще минулої зими із орендованого приміщення колектив виселили нові власники. Вони, нібито, придбали його на таємному аукціоні з дозволу Шевченківської райради. Цього літа Господарський, а згодом і Апеляційний суд Києва довели: аукціон був незаконний. Приміщення повернули у комунальну власність. Однак товариство "Сяйво" і досі лишається на вулиці.

  Тим часом у самому приміщенні триває ремонт. Працівники "Сяйва" впевнені: його готують не для них, а для іншої - комунальної книгарні, в яку їх запрошували працювати.

  У головному управлінні комунальної власності запевняють: нікого, окрім товариства "Сяйво" - на Червоноарміській шість не поселять. А ремонтують приміщення, щоби відновити його після рейдерського захоплення. Від "Сяйва" тим часом чекають документів для продовження оренди.

  У книгарні запевняють: ані листів, ані дзвінків від мерії - не отримували. Про те, що від них чекають документи - дізналися від "5 каналу". Відтак - уже завтра планують звернутися до Головного управління власності. Там запевняють: повернутися на Червноармійську шість, "Сяйво" може встигнути вже до кінця року.

  Світлана Одаренко, Іван Головач, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На 130 тис. грн. збільшилися видатки на утримання столичних безхатченків узимку
  Наступний матеріал
  Роковини найгіршої екологічної та техногенної катастрофи в історії Угорщини
  Теги: