На 130 тис. грн. збільшилися видатки на утримання столичних безхатченків узимку

  На 130 тисяч гривень збільшилися видатки на утримання столичних безхатченків узимку. Щороку місто витрачає близько шести мільйонів гривень для забезпечення мінімальних потреб безпритульних.

  Левова частка грошей піде на життєдіяльність двох центрів соціальної опіки. Решта - на тимчасові нічліжки. Усього у столиці нараховується близько 15-ти тисяч безпритульних. Узимку їхня кількість зростає втричі. Тож з початком холодів у Києві започатковується соціальне патрулювання. Безхатченки можуть отримати гаряче харчування та теплий одяг. Крім того, в кожному районі додатково працюватимуть і нічні пункти обігріву.

  Тетяна Костюренко, начальник ГУ праці та соціального захисту КМДА: "У нас є будинок соціального піклування, який розрахован майже на 200 осіб. І центр соціальної адаптації, який знаходиться в Вишгородському районі село Ясногоровка, це для чоловіків на 300 осіб. В місті Києві у нас організовується з 1 грудня по 1 квітня соціальне патрулювання. Ми охвачуємо щоденно по 200 чоловік гарячими обідами, одягом забезпечуємо і первинною медичною допомогою".

  Попередній матеріал
  Будівництво на місці головного Дарницького колектора може призвести до аварії
  Наступний матеріал
  Книгарня "Сяйво" знову в епіцентрі скандалу
  Теги: