Ключі від кваритир отримали молоді працівники аграрного підприємства на Київщині

  Ключі від кваритир отримали молоді працівники аграрного підприємства на Київщині. У селі Нова Оржиця на Згурівщині звели безкоштовне житло для тамтешніх працівників. Усього в будинку - десять помешкань, із автономним опаленням та дитячим майданчиком.

  В одну із двокімнатних квартир і заселася перша родина, що переїхала жити на Київщину із Чернігова. Нині - святкують новосілля та чекають на нових сусідів. Іще одним соціалтьний будинок для молодих фахівців зведуть у Яготині. Його мають почати будувати уже у вересні.

  Присяжнюк Анатолій, голова КОДА: "В подальшому такі квартири ми будемо виділяти і для бюджетників, і для ветеранів. І я сьогодні звернувся до меценатів, керівників, які проживають у згуріському та яготинському районах, давайте ми закладем фундамент у вересні місяці і побудуєм за рік ось таких на Яготинщині 4-5 будинків, на Згурівщині. І завтра я проведу нараду вже  з головами райдержадміністрацій, мерами міст. Ми візьмемо це за дуже гарнйи приклад".

  Євгенія Клименко, мешканка будинку: "Ми були дуже щасливі, тому що ми їхали в село, і ми навіть не мали гадки, що тут так дуже гарно все, чисто, по-сучасному. Дуже гарно тому що є природа, діти щасливі: є куди побігти, де погратися".

  Попередній матеріал
  Врятувати садибу Мурашка від руйнації закликають столичні активісти
  Наступний матеріал
  У Вишгороді відновили пошуки палацу княгині Ольги [відео]
  Теги: