5.ua

Кияни вимагають кари винуватцям смерті чоловіка під час бійки з «тітушками»

  Нагадаємо, у середу вдосвіта люди, під чиїми вікнами виріс новий буд майданчик, вийшли і повалили паркан. Спалахнула сутичка із представниками забудовника спортивної статури. Протестувальники твердять: їхнього сусіда, який загинув, сильно заштовхали кремезні хлопці. Від кулаків постраждало ще п’ятнадцятеро людей. Міліція каже – 60-річний загиблий помер від серцевого нападу. Причина – перехвилювався. У бійці, нібито, участі не брав. Натепер триває слідство. Розпочате кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

  Сергій Гарбуза, учасник протесту проти забудови: «Я бачив, як він в самій цій гущі. І ці найомники почали знімати жилетки помаранчеві для того, щоби їх не ідентифікували. І от саме вони його досить сильно штовхнули і він впав».

  Людмила Іванова, учасниця протесту проти забудови: «В предыдущие разы, когда застройщики привозили этих «мальчиков» – будем так их называть – они вели себя как-то очень спокойно, но вчерашняя ситуация… Я, честно говоря, вот сколько смотрю телевизор, новости, все – но такой агрессии по отношению к нам еще не видела. Был мужчина, он раздавал указания: “Чего вы стоите, бейте их!”» 

  Попередній матеріал
  На Донеччині міліція і волонтери 10 днів шукають зниклу дівчину [відео]
  Наступний матеріал
  Мешканці столиці борються проти незаконної реклами [відео]
  Теги:
  Loading...