5.ua

На Донеччині міліція і волонтери 10 днів шукають зниклу дівчину [відео]

  23-річна Наталя зникла ввечері, орієнтовно – на зупинці, де мала пересісти на автобус до рідного селища Стіжківського. Родичі кажуть – дівчина щодня їздила на роботу до сусіднього міста Шахтарська. Мала повертатися близько п’ятої, однак вдома її так і не побачили.

  Тетяна Шаповалова, мати: «Информации никакой мы не знаем, что делать дальше. Нам в какую сторону идти... Милиция свое расследование, они пока пишут, опрашивают. Они нам ничего не говорят».

  Ось це місце пошукові групи обстежили напередодні. Щодня, метр за метром, вони  оглядають усі закинуті місця довкола селища Стіжківського – зниклу дівчину шукають у лісосмугах, занедбаних будівлях, довкола закритих шахт. Пошуки об’єднали та згуртували мешканців кількох сусідніх населених пунктів. За останні десять днів волонтери перевірили місцевість у радіусі десяти кілометрів.

  Волонтери: «Мы обошли все. Никаких следов. Овраг, посадка до поля. Ничего не нашли».

  Щодня волонтери розподіляються на групи, відзначають пройдені маршрути на карті. Пошуки згуртували мешканців кількох сусідніх селищ – попри те, що більшість навіть не були знайомі з дівчиною.

  Юрій Грязін, волонтер: «Купили фонари, ночью ходили. Шахты, отстойники – такие места, которые мало посещают люди. Были в поселках, где один человек живет. Шахта заброшенная».

  Сергій Шаповалов, батько зниклої дівчини: «Есть канал незасыпанный. Зашел я с фона рем, опустился туда. Ребята на тросу автомобильном буксировочном. Пошел по каналу, глубиной метров 50. Посветил – ничего нет, вода бежит. Ничего нет, заглядываем везде. Охотников подключаем».

  Листівки з фотографіями Наталі почепили повсюди: і в магазинах, і на зупинках, і в транспорті. У міліції за фактом зникнення дівчини порушили кримінальне провадження.

  Оксана Дем'яненко, прес-офіцер Шахтарського МВ ГУ УМВС в Донецькій області: «Сотрудниками шахтерского горотдела создана оперативная группа, которая работает на установление местонахождения пропавшей девочки. Рассматриваются всевозможные версии. На данный момент – никакой информации, которая бы прояснила ход следствия, не поступало».

  Батько дівчини каже – якщо доньку не знайдуть живою, усю зібрану суму передадуть до благодійного фонду.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донеччина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Провал євроінтеграції: як це було у Верховній Раді [відео]
  Наступний матеріал
  Кияни вимагають кари винуватцям смерті чоловіка під час бійки з «тітушками»
  Теги:
  Loading...