Кияни намагаються знайти альтернативні види відпочику

  Понеділок - день важкий. Але не тоді, коли цей день вихідний. Кияни другий день поспіль святкують травневі свята. Щоправда, не всі проведуть їх традиційно в лісі з вогнищем та шашликом. Містяни намагаються знайти альтернативні види відпочику. Тож де і як провести вихідні - далі у сюжеті.

  Анатолій Михайлов, киянин: "Это большие праздники, в киеве их проводить както неинтересно. Лучше куда-то уехать . Одесса. По трассе, можно считать дачный участок города Киева. 4 Часа и мы в Одессе".

  Тетяна Жульба, киянка: "У нас в Києві дуже багато місць, де можна і відпочити і для душі провести час". 

  Хто за місто, а хто й у місті знайде, як провести вихідні. Для любителів природи - саме сезон. Столицю України хочуть зробити найбільш квітучим містом. Для цього чиновники обіцяють висадити 15ть мільйонів квітів. Перший крок - трьохсоттисячна виставка тюльпанів на Співочому полі.

  Олександра Ляпіш, киянка: "Запрошую усіх подивитися і насолодитися такими видами чудовими київськими. Велком ту Кієв".

  Не відстає і парк Кіото на Лівому березі. Цьогоріч він рекордсмен. Там висадили кілометрову алею сакур, яка нараховує понад три з половиною сотні дерев.

  Світлана Степаненко, киянка: "Дуже добре, що зробили таку алею, тому що парк був запущений. Дуже приємно відпочивати з дитиною, проводимо періодично тут час".

  Зоя Юткіна, киянка: "Найдовша. От ми хочем пощитать скільки їх тут. В захопленні. Хоч ще й мало їх цвіте, але нам вже дуже подобається".

  Продовжити квіткову тему можна, відвідавшпи ботанічний сад імені Гришка. Саме в травні там починає цвісти бузок.

  Клавдія Гливняк, киянка: "Ми обов`язково це відвідуємо, фотографуємось і у нас цілий альбом уже".

  Від природи до мистецтва. Національний художній музей України запрошує відвідувачів на новий виставковий проект - Міф "Українське бароко". А в музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків триває виставка Віктора Сафонкіна. Цей знаний у Європі художник в Україні свої роботи виставляє уперше.

  Відвідувач виставки: "Це все таки дуже цікаве мистецтво. Це не просто картина, яку намалювали, це дуже людини, це її переживання".

  А от любителі театру можуть відвідати оперу Аїда, яку покажуть 2 травня в Національній опері України. Театр імені Лесі Українки на свята представить одну з найпопулярніших своїх комедій - "Надто щасливий батько" та "Надто одружений таксист". У театрі Франка першого травня покажуть свою візитівку - "Кайдашеву сім"ю". А другого травня актори для своїх гладачів працюватимуть понаднормово та покажуть одразу три вистави - "Шельменко денщик", "Самотня леді" та "Грек Зорба".

  Ольга Сас-Тарасова, Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  На столичних пляжах аншлаг [відео]
  Наступний матеріал
  Квитки на Євро-2012, мов гарячі пиріжки, розкуповують в Інтернеті [відео]
  Теги: