На столичних пляжах аншлаг [відео]

  Фальш-старт купального сезону. На столичних пляжах аншлаг. Тисячі містян прийшли позасмагати,а найсміливіші - ще попірнати у воду. Однак офіційний пляжний сезон стартує не раніше, ніж водойми прогріються до +18-ти.

  На календарі тільки 30 квітня, а на столичних пляжах відпочивають вже тисячі містян. А найсміливіші - пірнають, хоча температура води не більше 14ти градусів

  Світлана Одаренко "5 канал":
  "І хоча спека дошкуляє - пірнути у ще прохолодну воду Дніпра наважуються далеко не усі. Більшість готова лише намочити ноги".

  Дітей на пляжі не менше, аніж дорослих.

  Наприклад - ловлять рибу. А от хто з води не вилазить - це моржі. Для них вода - парне молоко.

  Відпочиваючий: "Тепла. Набагато тепліше даже ніж вчора. Коли літо наступить по-справжньому мабуть тим, хто моржує, тим уже буде не дуже".

  Не лише холод, але й бруд зупиняє людей пірнати. Ну водичку можно было бы немножко - берег почистить, пляжик прибрать, потому что все-таки есть какие-то недостатки, бумажки

  Та найчастіше працівники "Плеса", підприємства, яке опікується пляжами в Києві, отримують іншу скаргу - люди нарікають на відсутність вбиралень. Ані на дитячому пляжі, ані на сусідніх - їх немає.
  Чоловіки сподіваються, що хоча б до офіційного відкриття купального сезону біотуалети привезуть. Як швидко це буде - залежить від погоди.

  Петро Косарев, працівник КП "Плесо": "Официально сезон начинается, когда температура воды где-то в районе 18-ти градусов. Это связано с тем, чтобы люди себя нормально чувствовали, чтобы переохлаждения не было".

  Однак спека триватиме недовго. Уже після травневих свят синоптики обіцяють похолодання. Уночі стовпчик може впасти до нуля.

  Світлана Одаренко, Сергій Клименко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Температурні рекорди четвертий день поспіль б`є україська столиця
  Наступний матеріал
  Кияни намагаються знайти альтернативні види відпочику
  Теги: