Квитки на Євро-2012, мов гарячі пиріжки, розкуповують в Інтернеті [відео]

  Квитки на Євро-2012, мов гарячі пиріжки, розкуповують в Інтернеті. Перекупники пропонують потрапити на матчі першої категорії за 600 і навіть тисячу євро. Тоді як на офіційному сайті УЄФА півроку тому їх продавали утричі дешевше. Наскільки легальний такий бізнес - далі в сюжеті.

  Журналіст "5 канал": "До початку Євро-2012 трохи більше місяця. Де купити квитка на цей чемпіонат мізкують вітчизяні уболівальники. Свої послуги їм почали пропонувати перекупники. "Наварювати" на своїх співвітчизниках в інтернеті не соромляться".

  Квитки на чвертьфінал і півфінал футбольних матчів - продає киянин Вадим. Його оголошення  розміщене в інтернеті. Каже, завчасно придбав квитки на офіційному сайті УЄФА. 12 штук.

  Перекупник: "Щас уже их купить нельзя. Они уже все распроданы, они в печати. То есть приблизительно в три-четыре раза дороже продают".

  Завбачливий киянин ділиться підприємницьким успіхом -  уже продав чотири квитки з дванадцяти. Ціна в кілька разів вища, ніж на офіційному сайті УЄФА півроку тому. Перекупники нині просять від шестисот до тисячі євро і вище. Вадим каже - впритул до дати матчу ціну ще підніме. Переконаний - покупці знайдуться. Правознавці тим часом застерігають у таких ділків купуєте кота в мішку.

  Іван Боднарук, юрист: "Споживач не може бути впевнений в тому, що він отримує саме справжній білет а не підроблений.що він не обмежений в праві доступу на інформацію, стосовно того місця, тієї посадки, того часу в якому він буде знаходитись".

  Таким чином перекупники порушують закон про захист прав споживачів. Покарати спритних "бізнесменів" можуть і за шахрайство. Утім це станеться, якщо покупець квитка "з рук" поскаржиться на перекупника у міліцію і напише відповідну заяву. Тим часом серед киян переплачувати перекупникам сотні євро охочих небагато.

  Єдине, що може стати на заваді перекупникам і зіпсувати матч  уболівальникам - це  іменні квитки.  Біля входу на стадіон можливий  паспортний контроль. А відтак - квиток, куплений на чуже ім`я буде недійсним.

  Ганна Рибалка, Олексій Іванченков, 5 канал

   

   

  Попередній матеріал
  Кияни намагаються знайти альтернативні види відпочику
  Наступний матеріал
  Amnesty International: Українські правоохоронці небезпечні для гостей Євро-2012
  Теги: