Кириленко: РНБО може вплинути на закриття каналів, які працюють на спецслужби інших країн

РНБО може отримати повноваження на заборону діяльності проросійських ЗМІ.

На ситуацію з закриттям деяких каналів, які транслюються на території України, і можуть нести загрозу національним інтересам, може вплинути РНБО.

Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив віце-прем'єр-міністр – Міністр культури України В'ячеслав Кириленко. За його словами, саме Радбез, який може отримати додаткові повноваження у цей нелегкий час, зможе заборонити діяльність проросійсько налаштованих ЗМІ.

"Ті, хто не визнає нашу країну, популяризуватися на наших каналах не можуть. У згадуваного вами каналу, взагалі 15 липня ліцензія закінчується, Нацрада буде ухвалювати рішення. А з точки зору підходу урядового, в окремих особливих випадках ми можемо як уряд вносити жорсткі ініціативи. До того, щоб відключати канали, які працюють на користь спецслужб інших країн або національних інтересів інших країн від ефіру. Розуміючи, що це рішення не є зовсім в правовому полі. Але парламент ухвалив закон про санкції. Якщо РНБО прийме рішення про застосування цього закону, а Президент підпише відповідний указ, то під санкції можуть потрапити. І телеканали, і артисти, і актори з інших країн, які на цих каналах отримують популяризацію", - зазначив Кириленко.

Попередній матеріал
В Києві відкривається виставка "Волонтерський воєнпром"
Наступний матеріал
В Москві горить одна з найстаріших бібліотек міста

У Молдові штрафують телеканали за трансляцію "антиукраїнських новин" з РФ

У звільнених від терористів містах одразу вимикають російські телеканали - Нацрада

Світові телеканали обговорюють новини з України [відео]

В Україні частково вимкнули російські телеканали