5.ua

Світові телеканали обговорюють новини з України [відео]

  Останні події в Україні стали головною новиною на сайті британського суспільного мовлення Бі-Бі-Сі. Журналісти цього медіа називають заяву президента Віктора Януковича про виконання владою всіх зобов’язань «зухвалою». Бі-Бі-Сі наголошує – попри вимогу уряду звільнити зайняті будівлі та забарикадовані дороги, протестувальники залишати свої позиції не збираються.

  Серед найголовніших новин ситуація в Україні тримається й на сайті американського новинного каналу Сі-Ен-Ен. Його журналісти аналізують можливі шляхи виходу з кризи. В результаті – мають два висновки. Перший: посилення тиску з боку уряду на протестувальників призведе до нового спалаху насильства вже найближчим часом. Другий: пом’якшити ситуацію можуть активні спільні кроки влади та опозиції до запровадження парламентсько-президентської моделі управління державою.

  «Євроньюс» повідомляє про можливість для маніпуляцій збоку влади під час виконання закону про амністію, який був ухвалений напередодні. Його кореспонденти стверджують: прокуратура на власний розсуд визначатиме, хто з мітингарів та які акції були мирними, а які – ні, й відповідно вибірково застосовуватиме норми документа. Також медіа наголошує: закон про амністію депутати більшості ухвалили під особистим тиском президента Януковича.

  Ситуація в Україні стала найголовнішою темою серед новин Європи міжнародного арабського телеканалу «Аль-Джазіра». Його журналісти повідомляють: після відставки уряду, завершення сесії парламенту й виходу на лікарняний президента Януковича, держава на деякий час залишилася без чіткої вертикалі влади. Мітингарі ж, за словами кореспондентів «Аль-Джазіри», планують нові акції протесту.

  Російський державний телеканал «Вєсті» називає українських майданівців «погромниками». Основу увагу у своїй новині приділяє помилуванню владою учасників акцій протесту через ухвалений напередодні закон про амністію. Про відмову мітингарів виконувати вимоги щодо звільнення приміщень і доріг – російські журналісти не кажуть.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Опозиція: «закон про заручників» протягнули шантажем та фальсифікаціями
  Наступний матеріал
  Наймасовіший підпал авто у Києві – міліція так нікого і не піймала [відео]
  Теги:
  Loading...