5.ua

Наймасовіший підпал авто у Києві – міліція так нікого і не піймала [відео]

  Пів на третю ночі. Біля житлового будинку горить автівка режисера Андрія Хархаліса. Гасять власними силами.

  Андрій Хархаліс, режисер: «Пожежників ми викликали, але вони так і не приїхали. Це ми снігом так засипали. Так гасили».

  Хто саме підпалив машину – Андрій не знає. Зловмисників – не бачив, проте підозрює, чому з усіх автівок, які були запарковані у дворі, обрали саме його.

  Андрій Хархаліс, режисер: «От з усього двору у мене одного машина на львівській реєстрації, тут я більше не бачив машин з львівською реєстрацією. Була інформація, що палять машини з номерами львівської реєстрації».

  Олег, киянин: «Они проходили с бутылкой и подложили под эту машину. Хлопок был слышен, а как это произошло – Бог его знает».

  Майже одночасно за триста метрів від місця першого підпалу спалахують ще дві автівки. Під них підкидали вибухівку, розповідають сусіди, які чули гук. Вогонь із однієї машини перекинувся на інші.

  Місцеві мешканці: «Эта машина была – с Западной Украины номера. Еще одна машина сожглась, она была с львовскими номерами, она быстро уехала отсюда».

  Марія, місцева мешканка: «Я проснулась – уже дым был, и мама говорит – надо отогнать машину, а потом говорит – нет, уже не надо».

  Журналіст: «А пожежники швидко приїхали?»

  Вахтерка: «Ну, хвилин через сорок. Жильці вибігали, тушили».

   

  Андрій Куценко, начальник головного управління ДСНС в м. Києві: «Давайте ми з’ясуємо, чи ми їхали 40 хвилин, на всі пожежі – ми рятували. Ми для себе ставимо норматив до 10 хв.»

  Марія, місцева мешканка: «Хвилин 30, очень долго ехали».

  Під час займання у дворі було з десяток кремезних молодиків. Сусіди підозрюють – саме вони підпалили автівки. Та міліція, яка приїхала на місце події, нікого не затримала.

  Місцеві мешканці: «Они сами начали провоцировать, начали сами кричать, что, мол, поджигают, выбегайте мужики – спалили, а потом так. Они все были среди нас».

  Журналіст: «Багато їх було?»

  Місцеві мешканці: «Много было, вони потім, коли міліція приїхала – вони того».

  Журналіст: «Це спортсмени чи хто?»

  Місцеві мешканці: «Да, спортивного типу хлопці, білоцерківські».

  Журналіст: «Вони на машині були?»

  Місцеві мешканці: «Да, машины чухнули сразу отсюда со дворов».

  Той самий район, так само вночі підпалили машину з тернопільськими номерами. Вигорів вщент і сусідній мікроавтобус.

  Олександр, власник спаленого мікроавтобуса: «Подожгли «Шкоду» тернопольскую и от нее загорелся наш автомобиль. Автомобиль приобретен в субботу, с их слов».

  У цьому дворі є камера спостереження, проте через мороз вона вийшла з ладу. Загалом, за ніч у столиці невідомі підпалили 23 машини. Тим часом, у міліції заперечують, що полюють на автівки із західних областей, і кажуть, що жодного зловмисника не спіймали.

  Підпалювали машини зсередини, перед цим розбивши скло – розповідають пожежники. Такого масового підпалу в Києві ще не було – запевняє головний рятувальник столиці.

   

  Андрій Куценко, начальник головного управління ДСНС в м. Києві: «Перша доба, коли так масово було займання машин».

  Журналіст: «А скільки ви працюєте?»

  Андрій Куценко, начальник головного управління ДСНС в м. Києві: «25 років».

  Журналістам 5 каналу рятувальники надали список номерів спалених машин, як доказ того, що спалюють здебільшого київські автівки. Проте у списку є серії номерів, яких в країні взагалі не існує.

  Азад Сафаров, Ольга Петрів, Сергій Клименко. 5 канал.

  Попередній матеріал
  Світові телеканали обговорюють новини з України [відео]
  Наступний матеріал
  Столичні школи йдуть на канікули через негоду
  Теги:
  Loading...