Андрій Халпахчі
Андрій Халпахчі robymo.com.ua

Кінофестиваль "Молодість" допомагає зробити Україну в світі більш відомою – артдиректор

Читайте по-русски
Через фестиваль пройшли цілі покоління кінематографістів, зокрема українських

Міжнародний кінофестиваль "Молодість" допомагає популяризувати Україну у світі, переконаний керівник події Андрій Халпахчі. Про це йдеться у рамках проєкту "Робимо українське", створеного компанією "Метінвест" до 50-річчя міжнародного кінофестивалю.

"Історія "Молодості" – це історія України, всіх змін, які відбувалися до незалежності, після (здобуття – ред.) незалежності. Всі покоління кінематографістів, особливо українських, пройшли через фестиваль", – наголосив він.

"Це промоція українського кіно і України як незалежної держави у світі. Коли мене питають, що "Молодість" зробила за 30 років незалежності України, з гордістю можна сказати: ми робимо українське", – запевняє Халпахчі, який, до слова, протягом уже 30 років є незмінним директором цієї однієї з найголовніших мистецьких подій Східної Європи.

Він також наголосив, що фестиваль "Молодість" є місцем, де народжуються зірки світового рівня, зокрема Брюно Дюмон, Лукас Мудіссон, Гаспар Ное. А це теж, безперечно, позитивно впливає на імідж України.

Подивитися повністю випуск "Робимо українське", присвячений київському міжнародному кінофестивалю "Молодість", можна на вебсайті проєкту.

Попередній матеріал
"Глибоко вдячний пані канцлеру Меркель за її підтримку на шляху децентралізації": Порошенко зустрівся зі спеціальним посланником уряду ФРН в Україні
Наступний матеріал
Офіс генпрокурора проведе спеціальне розслідування у провадженні щодо узурпації влади Януковичем
Теги:
Loading...