5.ua

Хліб у Києві подорожчає майже на чверть

  Хліб у Києві дорожчає: пекарі вимагають підняти ціну на продукт номер один майже на чверть. У столичній адміністрації кажуть: підприємство "Київхліб" попередило про майбутнє здорожчання через стрибок цін на зерно.


  Крім того, підприємство переживає нині не найкращі часи. Лише за червень "Київхліб" мало збитків на 5 мільйонів гривень. Відтак, виробник хоче підняти ціни на всі сорти хліба, у тому числі соціальні.

  В управлінні цінової політики кажуть – завадити здорожчанню хліба не можуть, бо збитки підприємству доведеться компенсувати з міського бюджету.

  "Ми отримали звернення від "Київхліба", вірніше не звернення, а попередження про те що вони вимушені іти на підвищення цін на основні види хліба і хлібобулочних виробів. Те, що його потрібно робити, це, в принципі, ні в кого не визиває сумніву. Реальних важелів впливу в мене немає. Ми маємо регулювати ціни на хліб лише нормативом рентабельності, прибутку і торгівельною надбавкою. Але витрати підприємств – вони які є такі й є", – пояснив Василь Яструбинський, начальник управління цінової політики КМДА.

  Попередній матеріал
  Мінмолодьспорту України та Британська рада розпочинають спільний проект
  Наступний матеріал
  Киян змушують платити за відсутню гарячу воду
  Loading...