5.ua

Мінмолодьспорту України та Британська рада розпочинають спільний проект

  Міністерство молоді та спорту України долучається до програми "Активні громадяни" Британської Ради.  Цю домовленість було досягнуто 15 серпня під час зустрічі Міністра молоді та спорту України Дмитра 

  Про це повідомила прес-служба Мінмолодьспорту України 15 серпня.

  "Для нас дуже важливе таке співробітництво, адже подібні програми – це, передусім, навчання та підтримка молодих лідерів. Я щиро дякую керівництву Британської Ради за цю ініціативу. Досвід цієї організації у залученні молоді до активного громадського життя є дуже цінним зараз", – зазначив Дмитро Булатов під час зустрічі.

  Мета програми "Активний громадянин" - підтримка соціальних змін і сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодіжних лідерів із залученням молодіжних організацій, надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

  Програма передбачатиме проведення тренінгових семінарів для молоді та інших заходів, за результатами участі у яких потенційні учасники матимуть можливість зробити вагомий внесок у соціальний розвиток своїх громад і налагодити нові професійні контакти, виховати в собі лідерські якості та продемонструвати громадянську активність.

  Учасники зазначених тренінгів відбиратимуться на підставі конкурсу, який Британська Рада проведе спільно з Міністерством. У першому тренінгу візьмуть участь близько 20 молодих людей з різних регіонів України.

  Зі свого боку Міністерство запросило Британську Раду долучитись до своїх проектів, зокрема проекту підготовки спеціалістів за програмою "Молодіжний працівник", розробки нових молодіжних програм, інших ініціатив.
  Попередній матеріал
  До зони АТО виїхав зведений загін полтавських міліціонерів
  Наступний матеріал
  Хліб у Києві подорожчає майже на чверть
  Loading...