Вирубка лісів
Вирубка лісів 5 канал / Час. Підсумки тижня

Гра в мовчанку: чим Україні загрожує проблема неконтрольованої вирубки лісів

  Читайте по-русски
  Попри стрімке розростання проблеми – екоактивісти не поспішають пікетувати органи влади, йдеться у матеріалі

  Неконтрольована вирубка лісів є однією з основних екологічних проблем України – яка ще й тягне за собою низку катастрофічних наслідків для країни. Проте активісти не поспішають масово ставати на захист вітчизняних пущ, ніхто не пікетує проти влади з вимогою вжити негайних заходів. Про це мовиться у матеріалі OBOZREVATEL.

  Зазначається, що кожен п'ятий вид тварин і кожен восьмий вид рослин з Червоної книги України опинилися на межі зникнення саме через стрімке зменшення лісових масивів – спричинену катастрофічною ситуацією з недосконалістю законодавства у цій сфері.

  Вказується, що "активна громадськість" не надто приділяє уваги й іншому наслідку безконтрольного вирубування лісів – потужним паводкам у західних регіонах України, які вже щорічно завдають величезних економічних і людських втрат.

  Як йдеться у матеріалі, вже через кілька років українці можуть зіткнутися зі ще однією масштабною проблемою – дефіцитом питної води. І це теж замовчується.

  "Водночас екоактивісти продовжують вишукувати порушення в роботі великих промислових підприємств, але вперто мовчать про приклади вирішення цих проблем", – підкреслюють автори.

  Попередній матеріал
  ІДІЛ взяла на себе відповідальність за теракт у Багдаді
  Наступний матеріал
  Відомі бренди відмовилися від співпраці з українською блогеркою через поширення нею пропагандистських меседжів РФ
  Теги:
  Loading...