Данило Гетманцев censor.net

Гетманцева звинуватили у втягуванні України в "середньовіччя" – журналіст

  Читайте по-русски
  Фраза "ми маємо піти шляхом Європи" ще не означає, що ми маємо пройти її шлях за останні п'ять сторіч, – наголосила Венжик

  Податкові ініціативи, які лобіює голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, тягнуть Україну до "середньовіччя". Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловила ексредакторка порталу Дело.ua Катерина Венжик.

  "Дивлячись на ініціативи Данила Гетьманцева, у мене виникає підозра, що десь глибоко в душі пан Гетьманцев ностальгує за 16-м сторіччям та магістратськими дозволами на створення артілів. Така собі економічна романтика пізнього середньовіччя. Як би йому пояснити, що фраза "ми маємо піти шляхом Європи" не означає, що ми маємо пройти її шлях за останні п'ять сторіч?", – написала вона.

  Нагадаємо, ініціативи Гетманцева щодо внесення змін до податкового законодавства України викликали різку критику з боку експертів та представників бізнесу. Найбільше несприйняття викликала ідея обкладення податком на прибуток підприємств і суттєве збільшення ренти на видобуток залізної руди. Якщо ці ідеї будуть впроваджені у життя, для багатьох підприємств нове фіскальне навантаження стане непідйомним і вони змушені будуть закриватися, а тисячі українців можуть залишитися без роботи.

  Крім того, українські металургійні підприємства внаслідок непродуманої податкової політики нової влади втратять можливість конкурувати на закордонних ринках, поступившись Росії, де податкове навантаження на промисловість – у 10 разів нижче від запланованого в Україні після затвердження Верховною Радою скандального законопроекту №1210.

   

  Попередній матеріал
  Експолітв'язень Балух пояснив, чому вивісив український прапор на будинку в Криму
  Наступний матеріал
  Верховна Рада призначила новий склад ЦВК
  Теги: