Залізна руда
Залізна руда bourse24.ir

"Гетманцев помиляється або просто хоче так говорити": експерт про законопроєкт 1210

  Читайте по-русски
  Порівняно з Україною оподаткування нижче не тільки в Росії, а й у Китаї, каже Данкова

  В Україні геть не найнижче оподаткування на видобуток руди, як про це заявляє чільник податкового комітету Данило Гетманцев. Про це заявила фінансовий директор групи "Метінвест" Юлія Данкова в інтерв'ю "Обозревателю".

  "Гетманцев або помиляється, тому що не розбирається в предметі, або просто хоче так говорити. Якщо брати ставку 8,8% (застосовується в Україні – ред.), то, наприклад, у Росії вона дорівнює 4,8%, в Казахстані – 2,8%, в Південній Африці – від 1% до 7%. При цьому, поняття "ставка" ні з чим не можна порівняти. Якщо апелювати більш правильними термінами – навантаження на галузь або податкові відрахування в порівнянні з комерційною прибутком – то зараз серед дев'яти великих країн, які добувають залізну руду, Україна стоїть посередині, на третьому місці з кінця", – заявила Данкова.

  Також експертка розповіла, що порівняно з Україною оподаткування нижче не тільки в Росії, а й у Китаї.

  "Кращі справи у Росії (тобто вони вже вдвічі нижче оподатковуються, а це наші конкуренти) і в Китаю. Тобто у тих країн, які видобувають руду, схожу на нашу. У них податкові відрахування нижчі", – зазначила фінансист.

  Попередній матеріал
  "У нас немає культури підтримки вітчизняного виробника": експерт про загрози від законопроєкту 1210
  Наступний матеріал
  ЦВК очолив Олег Діденко – що про нього відомо
  Теги: