Ірина Геращенко timenews.in.ua

Геращенко: Наполягатимемо, аби в Мінську на ТКГ було заслухано результати проведеної верифікаціі

  Українська сторона наполягатиме на тому, щоб результати верифікації осіб, що здійснили злочини проти України і яких можна помилувати заради звільнення українських заручників в ОРДЛО, були заслухані на черговому засіданні ТКГ у Мінську

  На цьому наголосила перший заступник голови Верховної Ради, член гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи (ТКГ) щодо врегулювання на Донбасі Ірина Геращенко на сторінці у Facebook.

  "Наполягатимемо, аби 15 травня під час чергових переговорів у Мінську на ТКГ було заслухано результати проведеної верифікації. І щоб ми рухалися далі заради звільнення заручників", – заявила вона.

  Водночас перший віце-спікер ВР зауважила, що українська сторона засуджує будь-які спроби зриву процесу звільнення заручників і вважає, що "всі ці штучні перепони і гальмування, абсурдні вимоги, які раз за разом висуває інша сторона, мають, нарешті, стати предметом серйозної дискусії "нормандського формату".

  "Досить шантажувати Україну заручниками! Їх потрібно звільняти, а не шукати все нові і нові причини блокади їх звільнення", – наголосила Геращенко.

  Попередній матеріал
  У Парижі після оголошення результатів президентських виборів відбулися протести
  Наступний матеріал
  12-річна школярка із Великобританії перевершила IQ Гокінга й Ейнштейна
  Loading...

  Геращенко повідомила, коли розпочнеться верифікація списків заручників

  Ватажки "Л/ДНР" заблокували процес звільнення українських полонених – Геращенко

  Порошенко, Меркель, Олланд та Путін обговорили обмін полоненими за формулою "всіх на всіх"

  Геращенко пропонує заборонити в'їзд в Україну пропагандистам РФ, які потрапляли на Донбас незаконно