Ґала-концерт присвятили жінкам, артисти Національної оперети [відео]

  Тобі коханій. Ґала-концерт із такою назвою присвятили жінкам, артисти Національної оперети. Напередодні восьмого березня, прекрасна стать тут вражали класикою, оперою у суміші з сучасною естрадою. Загалом понад півтора десятка композицій на будь-який смак та вік. Привітання від театральних митців отримала і наша знімальна група.

  Сьогодні, тут як ніколи багато жінок. Один раз на рік їм можна усе. Навіть жанр оперети перевернути догори дригом. Спеціально до жіночого дня тут підготували цілий ґала-концерт. Заділи майже усю творчу трупу. Перед виходом актори репетирують не на жарт.

  Поки одні тренуються, інші розкривають таємниці вечора. Підготували більше десятка уривків із вистав.

  Ігор Ярошенко, хормейстр Національної оперети України: "Абсолютно усі ноиери вони пронизані такою лінією кохання, лінією поваги уваги до жінки У нас найголовніша жінка - є оперета".

  Мікс класики, модерну, оперети, опери та естради - цим вражатимуть прекрасних глядачок.

  Легкі взлети, тверде стояння на пуантах - на сцені оперети та па-де-де з балету Чайковського. І куди ж без гумору. По праву, на сцені показують й оперету.

  Чоловік: "Ти не представляешь. Эмма такая спокойная женщина вот. Эмма - єто женщина. да нет, нет я хотел сказать . Что Эмма всегда такая спокойная, что с ней справится Жещина с легкостью справится с токой собакой".

  Микола Бутковський, народний артист України: "Хочемо пожартувати, щоб жінки не були такими щоб завжди дуже гостро тримали гостро вушко і розуміли, що якщо чоловік запізнюється з роботи, то я щось не так роблю".

  Сцена брехні, арія цариці ночі з ЧарівнОї флейти Моцарта, пісня моряків із оперети Містрікс і навіть Нью-Йорк Кандера - цього вечора композиції прийдуть до смаку навіть найвибагливішому глядачу.

  Богдан Струтинський, художній керівник, директор Національної Оперети України: "Ми постаралися створити таку річ універсальну незалежно від віку щоб вона просто торкала серця. і дарувала і у жінки появлялася посмішка".

  А от чоловіки впевнені - посмішку викликає гарний подарунок, поцілунок і привітання:

  Чоловік: "Любви, счастья, здоровья и быть любимыми. Чтоб у нее всегда было хорошое настроение и чтобы я его никогда ей не портил".

  Олена Махно, Дмитро Дємєшев, 5 канал

  Попередній матеріал
  "Хочу тебе українською" - акцію під такою назвою нині влаштували столичні панянки [відео]
  Наступний матеріал
  Жіночі таксі набирають популярності в Індії
  Теги:
  Loading...