Жіночі таксі набирають популярності в Індії

  Жіночі таксі набирають популярності в Індії. Через велику кількість зґвалтувань - дедалі більше жінок звертаються до нового транспортного сервісу.

  "Жінки для жінок" саме таку назву має новий автоперевізник міста Нью-Делі. Його особливістю є - повна відсутність чоловіків - і серед працівників, і серед клієнтів. Ігнорують чоловічу стать через небезпеку агресії та зґвалтувань. Лише після останнього випадку із нападом шістьох чоловіків на двадцяти-трирічну дівчину - кількість клієнтів компанії збільшилася на сорок відсотків.

  Ааруші Малік, учениця: "Для жінок, які подорожують без супроводу - безпечніше мати жінку-водія. Адже кількість зґвалтувань зростає щодня".

  Санчіта Тіварі, учениця: "Дуже зручно, що таксі працює й у вечірні години. Адже тоді жінки найбільше потребують охорони. Наш сервіс дуже надійний і тут працюють лише дівчата".

  Працівники компанії походять із бідних районів міста. Більшість із них до цього моменту не мала можливості просто посидіти в авто. Відтепер їх вчать на безкоштовних курсах, після яких вони можуть працювати водіями, або таксистами. Окрім цього кожна дівчина проходить курс самозахисту та відвідує уроки англійської.

  Наянтара Джанардан, керівник компанії: "Ми хотіли зробити щось, що б дозволило дівчатам гідно заробляти на життя. Також хотіли зламати стереотип, що таксі - не жіноча справа. Сподіваємося у такий спосіб зменшити злочинність".

  Сарой, водій: "Я планую залишитися надовго у цій професії. Я хочу щоб інші не дуже освічені дівчата, які не можуть отримати роботу в офісі брали приклад. Раджу їм звернути увагу на цю роботу, адже вона поважна і люди тебе помічають".

  Зґвалтування є найбільш поширеним злочином проти жінок в Індії. Щороку в країні реєструють понад двадцять тисяч випадків зґвалтувань. Разом із тим експерти наполягають, що їхня кількість значно більша, адже далеко не всі жертви звертаються до правоохоронних органів.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Ґала-концерт присвятили жінкам, артисти Національної оперети [відео]
  Наступний матеріал
  У Львові настоятелі храму Петра і Павла не можуть порозумітись із мистецькою галерею "Равлик" [відео]
  Теги:
  Loading...