У Львові настоятелі храму Петра і Павла не можуть порозумітись із мистецькою галерею "Равлик" [відео]

  У Львові настоятелі храму Петра і Павла не можуть порозумітись із мистецькою галерею "Равлик". Їх приміщення у підвалі церкви. Священники кажуть усе б нічого та часто тут демонструють вистави із повішенням відьм. А це за словами духовників - несумісні речі для святині. Подробиці у наступному сюжеті.

  Галерея "Равлик" розсташована у підвальному приміщенні храму Петра і Павла. Її директор  Юрій Гайда розповідає – 15 років тут проводять театралізовані дійства та виставки. І весь цей час святі отці не втручалися, бо приміщення було в комунальній власності. Однак три роки тому міська влада  передала його у власність релігійної громади.

  Юрій Гайда, директор галереї: "Нема конфлікту. Є нападки на галерею Равлик. Насправді воно виглядає так , що чомусь конкретно отці цього храму рішили на власний розсуд забрати в галереї равлик приміщення, яке вона арендує".

  Олег Хандин, юрисконсульт в управлінні охорони історичного середовища Львівської міської ради: "Останнім часом ці приміщення були передані з комунальної власності, були передані у власність релігійній  громаді, на підставі цього управління вже не має правових підстав щодо надання в оренду цих приміщень по укладеному колись договору оренди".

  Настоятелі храму катерогичні - картини із зображенням інквізиції їм не до вподоби. Тому просять галерею  звільнити приміщення. Тим паче, що храм має для цього всі законні підстави.

  Степан Сус, настоятель: "Підземеллю храму вони є власність храму з липня 2010 року, тобто реально галерея равлик тільки орендує ці підземелля і на превеликий жаль ми до сьогоднішнього дня не знаємо кому він платив оренду".

  Водночас церковиники планують звернутися до місцевої влади з проханням надати галереї інше приміщення.

  Марія Глушко,Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  Жіночі таксі набирають популярності в Індії
  Наступний матеріал
  Жінки-водії тролейбусів у Чернігові крім квітів отримали й практичні подарунки
  Теги:
  Loading...