Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча
Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча UAprom

Ексочільник Держекоінспекції особисто вимагав від ММК ім. Ілліча виплатити штраф готівкою – експерт

  Читайте по-русски
  За словами Марунича, Фірсов двічі приходив з перевіркою на металургійний комбінат

  Нещодавно звільнений в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов, коли ще займав посаду, нібито особисто приїжджав на Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча і вимагав негайно заплатити йому готівкою штраф за порушення. Про це у своєму блозі написав співголова Фонду енергетичних стратегій Дмитро Марунич.

  "Візьмемо, наприклад, розповідь Фірсова, як він в якості в.о. голови Держекоінспекції двічі приходив з перевіркою на ММК ім. Ілліча в Маріуполі. Як людина, яка працювала в державних органах і знає порядок їх роботи, запитаю – а як це, двічі перевіряти одне підприємство? Це взагалі законно?", – відзначає він.

  Далі Марунич поділився розповідями своїх джерел у Державній екологічній інспекції.

  "У перший раз, розповідають мені його колишні підлеглі, високий посадовець з Державної екологічної інспекції прийшов на ММК і… вимагав заплатити штраф… готівкою. Ледь не на прохідній ММК ім. Ілліча. Це що, "куй залізо, не відходячи від каси?" Як він це собі уявляв? Що працівники ММК винесуть йому валізу з готівкою просто на прохідну?!", – дивується він.

  "Що стосується ММК, то після того як Держекоінспекція, нарешті, провела другу перевірку за всіма вимогам закону, то "Метінвест" визнав порушення та сплатив штраф – але не готівкою в руки Фірсову, а в бюджет України", – зауважує експерт.

  Нагадаємо, 13 травня 2020 року в.о. голови Державної екологічної інспекції України Єгор Фірсов заявив, що Кабмін звільнив його з посади, і що причини такого рішення він не знає. Він був призначений на цю посаду в листопаді 2019 року.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Трагедія комуністичного терору має стати запобіжником від "русского мира" на українській землі
  Наступний матеріал
  Пожежа та вибух у центрі Лос-Анджелеса: 11 людей постраждало
  Теги:
  Loading...