Досвід створення Центру соціальної підтримки на Київщині переймуть по всій країні

  Надію на реформування отримали інтернати України. Приклад братимуть із Київщини. Тут уперше відкрили Центр соціальної підтримки для дітей та сімей.

  У закладі опікуватимуться дітьми, які постраждали від насильства. Прихисток чекає і на молоді сім`ї, які не мають помешкання та грошей. Завдяки таким центрам планують зменшити кількість дітей, які проживають в інтернатах та попередити випадки, коли матері відмовляються від власних дітей. Уже з наступного року досвід Київщини планують поширювати по всій Україні.

  Ганна Тодорнікова, мешканка Центру соціальної підтримки "Промінь надії": "Я по своїй волі сама сюда попала. У нас немає де жити з малою. Мама п`є, в мами условій немає, і нема документов. Тут помагають паспорт зробить, ми поїхали документи на паспорт подали. Ну, помагають ще, щоб знайти десь жильйо якесь, щоб обустроїтись нормально".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Потрібно будувати в районних центрах не тільки будинки сімейного типу, а поряд будинки, де після навчання діти зможуть повернутися і проживати. Чужих дітей не буває. Держава повинна взяти на себе ці функції для того, щоб їх влаштувати, працевлаштувати, знайти прийомну сім`ю таким чином, щоби діти мали батьків".

  Юрій Павленко, уповноважений Президента України з прав дитини: "Для того, щоби в кожному місті і районі України збудувати подібний центр, необхідно приблизно 600 млн доларів. Для порівняння - це ціна реконструкції НСК "Олімпійський".

  Попередній матеріал
  Комісія Київради відмовилась приймати у подарунок пам`ятник Столипіну
  Наступний матеріал
  У разі подальшого похолодання столичні школи можуть піти на канікули
  Теги: