Додаткові 10 пунктів мобільного годування для нужденних облаштував один із столичних благодійних фондів

  Додаткові 10 пунктів мобільного годування для нужденних облаштував один із столичних благодійних фондів. Поїсти задарма в столиці можна щодня у 24 місцях у різних районах Києва.

  Автомобілі з харчами зупиняються поблизу вокзалів, станцій метро та у густо-населених районах. Щодня гарячу їжу та чай отримують близько тисячі людей, тоді як минулого літа їх було у півтора рази менше. Волонтери прогнозують - з початком морозів нужденних побільшає ще як мінімум на 20 відсотків. На один обід витрачають близько 7 гривень коштів організації.

  Валерій Ніколаєв, малозабезпечений: "Коли дають - приходиш, взяв. та й додому поїхав. сів, поїв, закусив та й поїхав. Постоянно з мясом, з ковбасою, з мясом".

  Іван Конійчук, безпритульний: "Хто за мене піклується? Ніхто. Раз попались пельмені -і нікого не було. Взяв 2 порції. Более-менее спасибо".

  Гайназар Сайфіден, киянин: "Раз-два я кушал. И чай дают, и каша вкусная была. Отлично. Спасибо что есть социальная помощь. Это хорошо. Которая людям выживать дает. Ведь если социальная помощь не даст кушать - больше будет жертвы".

  Попередній матеріал
  Рейдом на іграшки, телевізори та миючі засоби [відео]
  Наступний матеріал
  У Києві презентували книгу про древні графіті Софії Київської
  Теги: