У Києві презентували книгу про древні графіті Софії Київської

  "Древні графіті Софії Київської та час її створення" - книгу із такою назвою презентували у Національній спілці письменників України. Її автори Надія Нікитенко та В`ячеслав Корнієнко.
  Вони знайшли підтвердження того, що пам`ятка значно старша, аніж вважають іньші. За словами співавторів, нове керівництво Національного заповідника попросило їх написати заяви про звільнення. Однак, навіть після такого прикрого випадку, кажуть, залишатимуться відданими історичній пам`ятці. Уже найближчим часом науковці плануюють випустити ще 3 книги з дослідженнями про Софію Київську.

  Надія Нікітенко, співавторка книги: "Нами було зроблено цілу низку надзвичайно важливих відкритів в самій Софії Київській. Річ іде про найдавніші графіті - одні з них містять прямі дати, які вказують на те, що Софія значно раніше ніж 1037 рік літописний, тому що є графіті де стоять дати 1018  і таких точно датованих графіті ми знайшли, аж 11".

  В`ячеслав Корнієнко, співавтор книги: "В цій книзі вперше дуже детально прописана методика дослідження графіті якою ми послуговувались, тому що дуже часто, люди, які дивилися на стіну не могли прочитати той чи інший напис і в осносному розказували що це не є текст".
   
  Попередній матеріал
  Додаткові 10 пунктів мобільного годування для нужденних облаштував один із столичних благодійних фондів
  Наступний матеріал
  ДТП у Великій Британії: 3 людей загинули
  Теги: