До столичного палацу "Україна" з`їхалася дітвора з усієї Київщини

  До столичного палацу "Україна" на обласне свято "Новорічні сюрпризи" з`їхалася дітвора з усієї Київщини. Малеча дивилася новорічну ялинку, отримувала ласощі та подарунки від губернатора області.

  Понад 6 тисяч листів Чарівнику написали маленькі мешканці Київщини. Подарунки до новорічних та різдвяних свят уже отримала половина з них, утім обласні чиновники обіцяють не обділити жодної дитини. Найрозумніші та найслухняніші приїхали до столиці на "Новорічні сюрпризи".

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Це дійсно свято для Київської області. Ми зібрали всіх дітей крім того ми через профсоюзні організації закупили ще біля 5 тисяч квитків і коли будуть проходити вистави окремо міста і райони будуть доставляти своїх дітей на новорічні свята, на ось такі ялинки, на Майдан".

  Подарунки, перед початком вистави, вручили 10-тьом дітям. Усе як просив у листі до Чарівника і навіть більше отримав 11-ти річний Андрій. Вірив, що його бажання не залишиться без уваги. Тепер подарунками не нахвалиться. 

  Андрій Вороневич, 11 років: "Це зайчик ігрушний. Оце конструктор".

  У залі палацу "Україна" аншлаг. Малеча з нетерпінням чекає на святкове дійство. Кожен мріє про своє.

  Артисти розважали малечу танцями та співами, а дресировані тварини - верблюди, коні, собаки та вівці, демонстрували свої вміння. Утім, найбільше глядачі чекали на Діда Мороза.

  Дід Мороз: "Следующий год как всегда будет очень-очень хорошим. Девочькам и мальчикам здоровья, счастья, удачи, улібок. Что бы сбывались все ихние мечты".

  Ксенія Дворнікова, Сергій Клименко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Українські козаки повернулися з Лондона
  Наступний матеріал
  Як подружитись із пухнастим символом 2011 року
  Теги: