Українські козаки повернулися з Лондона

  Кубок, грамоту та визнання отримали українські козаки на Міжнародному кінному шоу "Олімпія". Вітчизняні вершники повернулися з Лондона.

  На традиційних різдвяних виступах, що відбуваються біля Букінгемського палацу, вони вп’яте продемонстрували свою каскадерську майстерність перед членами королівської родини Великої Британії. Десять козаків із Києва виступали спільно із Королівською Кінною гвардією. Колег із туманного Альбіону - навзаєм запросили на свою Батьківщину. Шоу у виконанні закордонних вершників українські глядачі побачать у Києві наступного року.

  Костянтин Олійник, директор центру народознавства «Мамаєва слобода»: "Наш прапор уже 12 років підряд майорить під стінами Букенгемського палацу. А королівський прапор Англії ще не був у нас в Києві. Ми чекаємо королівську гвардію її високості до нас на День Незалежності".

  Олег Юрчишин, керівник кінного театру «Українські козаки»: "В черговий раз показали і нагадали Європі, хто такі є українські козаки. Думаю, що ми з честю презентували наше козацтво".

  Попередній матеріал
  Київський "Біг-Бен" оновили [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  До столичного палацу "Україна" з`їхалася дітвора з усієї Київщини
  Теги: