Як подружитись із пухнастим символом 2011 року

  За східним календарем після 2010-го року на зміну невгамовному Тигру поспішає темпераментний Кролик. Ці пухнасті тваринки вже давно стали улюбленцями і дітей, і дорослих. Кролики – це не тільки цінне хутро. Вони асоціюються з теплом, гостинністю і затишком. Як подружитись з пухнастим символом 2011 року, дізнайтесь у наступному сюжеті.

  Напередодні 2011 року обзаведіться кроликом. Цим самим Ви продемонструєте йому свою привітність. Якщо Ви подаруєте рідним і друзям декоративного кролика - вони точно будуть щасливі весь рік. Тільки дізнайтесь заздалегідь, як вони поставляться до нового домашнього жителя.

  Марія Ніколаєнко, власниця розплідника декоративних кроликів: "Конечно, увеличился спрос. Год кролика, тем более белого, серебристого, вот такого замечательного. Хотелось бы, чтобы люди, которые хотят сделать этот подарок на год кролика, чтобы они обсудили с тем человеком, которому они хотят его подарить. Даже может быть пришли вместе в питомник и выбрали кролика, такого как нравится. Чтоб это не было сюрпризом".

  Наступний рік пройде під знаком родини, гостинності та домашнього комфорту. Зробіть все можливе, щоб Кролик не був розчарований, завітавши на Ваше свято. Він любить затишок і дружні посиденьки. Тому частіше запрошуйте в гості родичів і друзів. 2011 рік краще зустріти в спокійній затишній атмосфері. В колі рідних та друзів, без екстремальних розваг та зайвого шуму.

  Щоб не злякати кролика, цієї Новорічної ночі ліпше відмовитись від феєрверків та хлопавок. Пухнастий символ наступного року – тварина романтична та віддана. Якщо хочете, щоб він приніс у Ваш дім щастя та гроші, пригостіть його чимось смачненьким.

  Марія Ніколаєнко, власниця розплідника декоративних кроликів: "Сушеное яблочко, сушеную грушку. Очень любят листья одуванчиков, подорожника, клевера. Это самое любимое их лакомство".

  Анастасія Кобилянська, "5-й канал": "Обов`язково продумайте заздалегідь, чим пригостити маленького пухнастика. Це можуть бути яблука або морква. Покладіть їх під новорічну ялинку. Також не забудьте придбати фігурки Кролика і подарувати їх близьким. Вони неодмінно принесуть їм успіх".

  Для того, щоб Кролик вам сприяв, будьте такими ж доброзичливими, спокійними та гостинними. Зустрічайте 2011 рік з позитивними думками, і вони обов`язково втіляться в життя!

  Анастасія Кобилянська, Олександр Зіменко "5 канал".

  Попередній матеріал
  До столичного палацу "Україна" з`їхалася дітвора з усієї Київщини
  Наступний матеріал
  Асортимент різдвяних іграшок у столичних магазинах
  Теги: