До дня Святого Миколая відбулася акція "Подаруй дитині свято" (РЕПОРТАЖ)

  Напередодні Дня Святого Миколая у Києво-Печерській Лаврі відбулася акція "Подаруй дитині свято". Там відбувся концерт. Щоби на нього потрапити замість квитка треба принести іграшку.
  У Киево-Печерській Лаврі готуються до Дня Святого Миколая і збирають подарунки для малечі. На концерт у Трапезному храмі не потрібно купувати квитка, кожен охочий може послухати музику за невеличку пожертву - дитячу іграшку.

  Денис: "Ми принесли подарунки для дітей сиріт. Їм буде дуже радісно якщо хоч якась їграшка від Святого Миколая для них. Їм буде дуже велике щастя їм буде дуже радісно отримати цей подарунок від нас".

  Відвідати акцію виявилося багато охочих. Дорослі та діти залюбки приносили іграшки. За півгодини десятки мішків наповнилися різноманітними подарунками: конструкторами, солодощами та м`якими іграшками. Серед тих, хто вирішив долучитися, були і відомі політики.

  Петро Порошенко, голова ради НБУ: "Я навмисне поклав у ці пакети і знаю куди вони поїдуть. Але я вважаю, що не треба цим пишатися не треба голосно кричати про ту допомогу яку ти робиш. Ти робиш це в тому числі і для себе".

  Всі зібрані подарунки поїдуть до дітей сиріт. Митрополит Володимир передасть їх малюкам, що виховуються в дитячих будинках.

  Володимир, Митрополит Київський і всієї України: "Треба ослобливо дітям сиротам оказати благо. Ми постаралися сьогодні зробити таку спробу і гадаємо що вона буде подобатися дітям перш за все".

  Організатори сподіваються, цьогорічне свято Святого Миколая дітям запам`ятається.

  Наталка Калінка, Олександр Зименко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.73Мб)
  Попередній матеріал
  Київрада заборонила збільшувати вартість комунальних послуг (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Святий Миколай завітав до інтернату для дітей хворих на ДЦП (РЕПОРТАЖ)
  Теги: