Святий Миколай завітав до інтернату для дітей хворих на ДЦП (РЕПОРТАЖ)

  Цієї ночі в усі домівки завітає Святий Миколай, щоб кожній дитині покласти під подушку подарунка. А в один з київських інтернатів для дітей, хворих на церебральний параліч, Чудотворець завітав уже сьогодні. Благодійна акція "Миколай мандрує Україною" відбувається втретє. Помічниками Святого цього разу стали відомі музиканти.
  Ці діти Миколая люблять - і чекають від нього взаємності. Вони вчаться в одній з київських шкіл-інтернатів і мають недугу - церебральний параліч. Запевняють, що - були дуже чемними протягом року і хочуть, аби Чудотворець приніс їм не різочку, а омріяний подарунок.

  Миколай прийшов, але машини не приніс нікому - лише дитячі книжки, цукерки та музичні диски. Організатори акції кажуть - цього року Миколай бідний, мовляв, криза не оминула і його. Подарунки дітям зносили звичайні люди - кожен ділився, чим міг.   

  Разом із Чудотворцем прийшов до дітей і гурт "Гайдамаки". Музиканти бавили малечу співами. Кажуть - уперше в житті працювали на розігріві в самого Миколая. І згадують, що їм колись клав під подушку таємничий дарувальник.

  Миколай мандруватиме Україною - і на Схід, і на Захід ще кілька днів. Цьогоріч попри скруту, навідає рекордну кількість малят - двадцять тисяч сиріт, хворих та дітей із незаможних родин.

  Ольга Петрів, Сергій Кондратьєв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.47Мб)
  Попередній матеріал
  До дня Святого Миколая відбулася акція "Подаруй дитині свято" (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  У НБУ нагадали Тимошенко про кримінальну відповідальність
  Теги:
  Loading...