Київрада заборонила збільшувати вартість комунальних послуг (РЕПОРТАЖ)

  Комунальні тарифи до кінця опалювального сезону не змінюватимуться. Київрада сьогодні ухвалила мораторій на подорожчання комірного у столиці. Проект від опозиції, який на минулій сесії викликав шквал суперечок, підтримали сто вісімнадцять депутатів від усіх фракцій. Щоправда, проголосували його за основу. Це означає, рішення ще доопрацьовуватимуть відповідно до економічної ситуації в державі. А от чи виконуватиметься воно - під питанням. Бо мер Леонід Черновецький його не підтримав.
  Вони як ніколи одностайні. Ще одного подорожчання тарифів в умовах кризи кияни просто не переживуть. До порядку денного проект тарифного мораторію секретар Олесь Довгий вносить від усіх фракцій Київради. Але називає його політичним.

  Зауважень багато, як і пропозицій щодо змісту. Одним не подобається нетривалість мораторію, він розрахований лише на перший квартал 2009-го року. Інші пропонують підлаштовуватися до загальнодержавних економічних тенденцій. Втім за основу проект приймають одностайно.

  А поки фракція блоку Черновецького голосує за мораторій, самому Леоніду Черновецькому мораторій байдуже. Він наполягатиме на своєму - багаті мають платити за бідних.

  Меру доведеться виконувати волю Київради - так твердить опозиція. Якщо ж міський голова відмовиться підписувати мораторій, депутати готові звертатися до суду.

  Підпише мер або ні, - реалізація мораторію залежатиме від Верховної Ради. За словами секретаря Київради Олеся Довгого, такий проект стане реальним лише, якщо в державному бюджеті віднайдуть для нього гроші.

  Мораторій на підвищення тарифів стосується лише комунальних платежів. Транспортні розцінки до нього не увійшли. Опозиція все ще обіцяє зменшити їх до однієї гривні. Натомість до порядку денного такий проект знову не потрапив.

  Алла Козакова, Віктор Сніжко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.53Мб)
  Попередній матеріал
  Ольгу Дроздову призначено керівником Бородянського притулку для тварин
  Наступний матеріал
  До дня Святого Миколая відбулася акція "Подаруй дитині свято" (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...