Вантажні вагони УЗ
Вантажні вагони УЗ kazatin.com

Держрегуляторна служба не підтримала підвищення тарифів на вантажоперевезення УЗ

Читайте по-русски
Найближчими днями експертна група розробить компромісний варіант

Державна регуляторна служба не підтримала індексацію тарифів на вантажоперевезення, яку активно просуває "Укрзалізниця". Про це повідомляє "Обозреватель".

Як заявила чільниця ДРС Ксенія Ляпіна за підсумками наради щодо підвищення тарифу, у найближчі кілька днів експертна група із представників УЗ, а також зацікавлених галузевих підприємств, розробить компромісний варіант.

"На мій погляд, має бути прозорість тарифних рішень із боку "Укрзалізниці", прогнозованість тарифів. Тому пропоную створити експертну робочу групу при Міністерстві інфраструктури, з представниками УЗ, а також асоціаціями, які представляють бізнес, і потім ухвалити єдине рішення...", — наголосила Ляпіна.

Зазначається, що компанія-монополіст уже отримала достатню кількість коштів від лібералізації вагонної складової. І хоча в УЗ говорять, що ці гроші були витрачені на інвестиції, вони багато в чому можуть покрити й інші витрати.

Водночас, керівництво перевізника запевняє, що для покриття видаткової частини – треба збільшити тарифи на перевезення. Така пропозиція викликала ажіотаж і негативну реакцію від аграрних і металургійних компаній, які невдоволені черговим підвищенням.

Попередній матеріал
Реалістично аж до переляку: в яких умовах лікарів навчають рятувати життя – відео
Наступний матеріал
Шулявський міст закрили на ремонт: яка ситуація на дорогах – включення
Теги:
Loading...