Закарпаття online

Депутат закликав президента і Кабмін відмовитися від пропонованих змін до Податкового кодексу – заява

  Читайте по-русски
  За словами Магомедова, проекти покликані "збільшити податковий тягар для громадян і підприємств" і можуть значно погіршити умови провадження господарської діяльності в Україні

  Народний депутат України від партії "Опозиційний блок" Муса Магомедов направив звернення до Президента України Володимира Зеленського, прем'єр-міністра Олексія Гончарука, а також цілій низці міністрів і голів комітетів з проханням не погоджувати тексти законопроектів, внесених 30 серпня народним депутатом від партії "Слуга народу "Данилом Гетманцевим.

  Йдеться про проект закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві" №1210 і допоміжний до нього законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві "№1209.

  За словами Магомедова, проекти покликані "збільшити податковий тягар для громадян і підприємств" і можуть значно погіршити умови провадження господарської діяльності в Україні.

  У зверненні депутат зазначив, що в зазначеному законопроекті закладено низку ризиків для українських підприємств. Зокрема, він:

  • безпідставно підвищує фіскальний тиск, що буде шкодити веденню господарської діяльності;
  • підвищує ставки податків для фізичних осіб більш ніж в 3 рази;
  • спотворює економічну складову оподаткування і знижує інвестиційну привабливість держави;
  • в разі його вступу в силу податкове навантаження на гірничодобувні підприємства України стане однією з найвищих в світі;
  • суперечить світовим практикам оподаткування надр, в тому числі критеріям, які описані в керівництві МВФ щодо оподаткування видобувних підприємств;
  • закриє можливості для інвестиційних проектів;
  • штучно спотворює доступ до правосуддя.

  У зв'язку з зазначеними ризиками нардеп попросив "провести детальний аналіз проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податків".

  "Прошу не погоджувати і не підтримувати тексти зазначених законопроектів у нинішній редакції, враховуючи їх нищівного вплив на економіку країни і їх значний фінансовий вплив для підприємств і громадян", - також написав у зверненні Магомедов.

  Крім того, нардеп наголосив на необхідності "організації широкого громадського обговорення вищевказаних законопроектів".

  Попередній матеріал
  Депутат Київради підробив диплом про освіту: йому оголосили про підозру
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Заступника генпрокурора часів Януковича, який 5 років ховався від влади, зняли з розшуку МВС
  Теги:
  Loading...