5.ua

День Європи у Києві святкувати почнуть з програми "Мистецького Арсеналу"

  Цього року святкування Дня Європи у Києві розпочнуться в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

  Про це повідомили у прес-службі Київської міської держадміністрації.

  Як зазначається, традиційно на свято запрошені представники посольств держав-членів Європейського Союзу, центральних органів виконавчої влади, громадськість міста.

  "У рамках Дня Європи відбудеться Міжнародний фестиваль мистецтв –шоу талантів, які презентують киянам творчість, колорит та самобутність танцювальних культур Європи та усіх областей нашої країни", - повідомили у КМДА.

  Також повідомляється, що під час святкування буде працювати інформаційно-консультативний центр "Дискусійний клуб", де буде можливість поспілкуватися з представниками посольств країн-членів Євросоюзу на актуальні теми євроінтеграції, отримати друковану продукцію.

  Також повідомляється, що у рамках Дня Європи на території "Мистецького Арсеналу" проходитиме низка майстер-класів для всіх бажаючих із лозоплетіння, ліплення з глини, гончарного мистецтва, різьби по дереву, ковальства, розпису на батіку, орігамі.

  "Культурний центр провідних країн ЄС презентує можливості інтернаціональної освіти та співпраці для українців. Представники міжнародного центру BritishCouncil проведуть консультації для всіх охочих з питань навчання та спільної діяльності", - підкреслили у прес-службі КМДА, повідомля.чи про програму святкування Дня Європи у українській столиці.

  Попередній матеріал
  Експерт: Половина мешканців Донбасу готові до участі у виборах 25 травня
  Наступний матеріал
  Уряд презентував програму реформ місцевого самоврядування
  Теги:
  Loading...