День відкритих дверей відбувся цими днями у Київському палаці дітей та юнацтва

  День відкритих дверей відбувся цими днями у Київському палаці дітей та юнацтва. Близько шести сотень гуртків та клубів відкрили свої двері для нових вихованців. Чим зайняти дитину після школи з користю, дізнавалися кореспонденти "5 канал".

  Вони шиють іграшки, конструюють літаки, підкорюють вершини та готують вареники. Ці та ще близько шести сотень гуртків відчинили свої двері для нових вихованців у столичному палаці дітей та юнацтва.

  Сергій Дахнов, директор Київського палацу дітей та юнацтва: "Ми плануємо відкрити більше 600 гуртків. Плануємо, як і в минулому році не менше 10 тисяч дітей. Перед тим, як планувати гуртки, ми вивчаємо попит: що на сьогодні цікавить дітей, що на сьогоднішній день більш за все цікавить батьків".

  На площі перед палацом - яблуку ніде впасти. Колективи - на будь-який вік та смак. Для меломанів - оркестри. Для юних техніків авіамоделювання та радіотехніка. Для любителів активного відпочинку та спорту туристичні гуртки. А ще гуртки м`якої іграшки, бісероплетіння, танці, курси макіяжу, школа журналістики. Інколи складно визначитися і батькам, і майбутнім гуртківцям.

  Подекуди й вже зовсім не дитячі назви - міжнародна економіка, промисловий дизайн, аналітична хімія. В деяких гуртках не просто навчають, а ще й готують до інституту. Наприклад, у хімічному - без нудної шкільної програми. Досліди, які проводять у гуртку, знадобляться не лише в навчанні, а й щодня. 

  Валентина Прокопенко, викладач гуртка "Аналітична хімія": "В принципі сюди приходять діти 9,10, 11 класу. Оскільки це - аналітична хімія, то ми виконуємо якісний та кількісний аналіз. Наприклад, ми можемо перевірити якість води, ми можемо перевірити хімічний склад, звичайно не весь, але деякі елементи в шампунях, наприклад, Ми можемо дослідити губні помади, хочете - крем для обличчя".

  Більшість гуртків - задарма. Починати навчання можна з п`яти років. Максимальний вік вихованців - 21. Більшість дітей навчаються в палаці вже не один рік. Вихованці рукодільних гуртків зізнаються, за цей час назбиралося чимало виробів, створених власними руками.  

  Катерина Гаврилюк, вихованка: "Я вже сюди ходу третій рік, встигла виготовити багато виробів, наприклад, ось, конячку, ось такі зірочки, прикраси на ялинку, дзвіночки та ялинки".

  Цьогоріч навчатися зможуть не лише діти, а й батьки - для них у центрі відкриють гурток дитячої психології. Нині у Палаці дітей та юнацтва триває набір до гуртків і творчих колективів.

  Євгенія Подобна, Вітор Сніжко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Мешканці Українки відзначили День міста
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині у мешканців забрали єдину дорогу [відео]
  Теги: