На Дніпропетровщині у мешканців забрали єдину дорогу [відео]

  На Дніпропетровщині - у мешканців села Весела Долина забрали єдину дорогу, яка вела до цього населеного пункту. Шлях, вимощений бетонними плитами - кілька років тому продали з молотка, і новий власник - демонтував тверде покритя. Відтепер люди запасаються харчами, адже у негоду пересувні крамниці не можуть дістатися до села.

  Стенд: 20 років мешканці Веселої Долини від зупинки до села ходили через це поле по бетонній дорозі, та три роки тому хтось взявся розбирати шлях, і натепер від нього залишилося кілька розбитих плит.

  Василь Коробченко, мешканець с. Весела Долина: "В прошлом году ще була дорога, почали з краю забирать дорогу, круті приїхали, а потом запретили, приїхали та ще зняли… Все куплено тут, забрали ти плити, люди не нужни нікому".

  Виїхати з села мешканці Веселої Долини можуть лише в суху погоду, тож запасаються хлібом. Через відсутність дороги - продукти до населеного пункту не возять.

  Люди нарікають – після дощу через поле не проїхати ані мотоциклом, ані машиною.

  Любов Бондаренко, мешканка с. Весела Долина: "Як грязь, а як уже два дождя було, що позамулювало до пояса, що не можно не то шо проїхати, даже пройти. Ніхто не їздить, ніхто не ризкує, бо якщо поїхати, то застрягти там на неділю, а витягувати чим, немає ні тракторі, нічого".

  Люди кажуть – дорогу розбирали три роки поспіль, замість плит підсипали щебінь, однак дощ його змив. Міліція розводить руками. Кажуть, у дороги є законний господар.

  Руслан Маєвський, перший заступник  начальника Криничанського райвідділу міліції: "По имеющимся у нас документам, в настоящее время эта дорога принадлежит ему, предоставлены ним биржевая угода, акт приема-передачи, решение суда Днепровского города Днепродзержинска. Вот такая ситуация... мы не можем припятствовать его законным интересам".

  Власник дороги пояснює – за кілометр дороги заплатив більше 120 тисяч гривень, щоб використати плити для будівництва. Колись шлях належав місцевому птахопідприємству. Коли воно збанкрутувало, майно - пішло з молотка. 

  Максим Супрун, власник дороги: "Я ее купил не всю, на торги выставлялось более пяти тысяч квадратных метров, я покупал не весь отрезок, дорога была до меня разобрана предыдущими хозяевами, и я взял только четвертую часть – одну тысячу метров".

  Сільський голова каже – нічого вдіяти не може. Спочатку дорога була на балансі сільради, проте новий власник відсудив її.

  Юрій Романенко, сільський голова Покровки: "Нам пов’язали руки, сказали мені – ти туда не сунься тому що ти перешкоджаєш виконанню рішення суда, вони розбирають дорогу…туди ж не проїздить швидка, ні автобуси з дітьми".

  Марія В`яткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  День відкритих дверей відбувся цими днями у Київському палаці дітей та юнацтва
  Наступний матеріал
  4 тис разів віджався від підлоги 7-річний киянин [відео]
  Теги: