.
. 5 канал

Чим загрожує екорейдерство і як із ним боротися – коментар юриста

Читайте по-русски
Держава страждає від вирубки лісів, деградації земельних ресурсів, побутових відходів і глобального забруднення Дніпра

Екорейдери в Україні можуть опинитися за гратами. Юристи вже "зуби з’їли" на таких справах, і особливо горді: у портфоліо є кейси, де і бізнес захистили, і екотерористів є усі шанси притягнути до відповідальності. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

"Було зареєстроване кримінальне провадження за ст. 206 – перешкоджання протиправне господарській діяльності, і велося документування усієї злочинної групи. Через півтора року були затримані особи, сім осіб. Організаторам і їм було повідомлено про підозру, на даний час слідство втриває", – розповідає Іван Проданик, партнер адвокатського об'єднання "Екобезпека".

Подолати екорейдерство в Україні вкрай важливо. Адже його порожніми гаслами часто нівелюються реальні екологічні проблеми. Держава страждає від вирубки лісів, деградації земельних ресурсів, побутових відходів і глобального забруднення Дніпра. Наприклад, питної води загалом уже немає, наводять приклад фахівці.

"Стан водопостачання напряму залежить від Дніпра, він також сягнув цей рік, як і в попередній, погіршується з кожним разом. Теоретично вже ніхто в Україні не п’є воду з відкритих джерел водопостачання. Ми всі купуємо з вами ту саму воду водопровідну, яку очищують додатковими обладнанням – це ж величезний пул проблеми", – каже експерт водного комітету ПАЕУ Мар'яна Гінзула.

Попередній матеріал
Як не потрапити на гачок екорейдерів – поради юристів для бізнесу і населення
Наступний матеріал
На Олімпіаді в Токіо за добу виявили 27 нових випадків коронавірусу
Теги:
Loading...