.
. 5 канал

Як не потрапити на гачок екорейдерів – поради юристів для бізнесу і населення

Читайте по-русски
Юристи радять завжди вивчати ознаки тих, хто видає себе за активістів

Юристи напрацювали поради для бізнесу: виклали головні ознаки тих, хто заробляє на питаннях екології. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу".

Фахівці кажуть, структура завжди класична: є організатор, під ним громадські організації, і вже далі місцеві активісти. Дві останні ланки не завжди здогадуються, що ними маніпулюють.

"Питання в тому, що в цьому випадку ГО (громадські організації – ред.) розуміють, що вони будуть задіяні у протиправній схемі, у цій їх просто використовують, маніпулюючи їхнім світлим баченням захисту чистого чи безпечного довкілля. Ця проблема коли вигадується чи створюється, навіюється все місцевим людям, місцевим активістам, які будуть підтримувати повністю це все", – Іван Проданик.

Населенню юристи радять завжди вивчати ознаки тих, хто видає себе за активістів. Приміром, якщо громадські організації не мають чітко визначеної мети, невідомі в екологічних колах, не мають публікацій, і не мають в штаті екологів чи прозорості у фінансування – велика ймовірність долучитися до екорейдерства.

Попередній матеріал
Вакцинація в Україні: перелік центрів та доступних препаратів для щеплення
Наступний матеріал
Чим загрожує екорейдерство і як із ним боротися – коментар юриста
Теги:
Loading...