Чи вбереже влада від забудови 8 гектарів лісу в м. Буча на Київщині?

  Продовження земельної історії на Київщині, у Бучі. Тамтешні городяни проти забудови восьми гектарів лісу. Відповідне рішення намагається ухвалити міськрада. На місці споконвічних дерев має з`явитися Виш і ціле студентське містечко. Утім люди місцеві мешканці переконані - це лише прикриття. Щоби заспокоїти населення місцева влада провела громадські слухання.

  Костянтин Селютин, корінний мешканець Бучі у перших рядах пікетувальників. Він прийшов до міського Будинку Культури щоб відстояти парк. 8 гектарів лісу віддають у розпорядження товариству "Червона Русь". 

  Забудовник стверджує - на місці парку буде університет та студмістечко. А для тамтешніх мешканців зведуть нову школу. При цьому запевняє - під час будівництва збереже якомога більше лісу. 

  Незгодні з передачею землі місцеві депутати. На їхню думку, будівництво вишу - лише прикриття. Насправді ж тут з`являться торговельно-розважальні заклади.

  Зараз намагаються узаконити таким чином  безкоштовну передачу землі під навчальні центри. Але в той же самий час там і готелі і ресторани.

  Громадські слухання не внесли ясності в ситуацію. Попри те, що більшість "бучанців"  проти передачі земельної ділянки, остаточне рішення прийматимуть на сесії міськвиконкому 25 червня. 

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.26Мб)

  Попередній матеріал
  Вулиця Васильківська небезпечна для руху
  Наступний матеріал
  У Аргентині від грипу А померла тримісячна дівчинка
  Теги:
  Loading...