Рефат Чубаров
Рефат Чубаров zn.ua

Чубаров: "Лідери терористів – відпрацьований для Росії матеріал"

За словами Рефата Чубарова, лідери терористів Ігор Плотницький та Олександр Захарченко прибули до Криму, "щоб отримати чергові інструкції Кремля"

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров сказав, що ватажки терористичних угрупувань "ДНР" та "ЛНР"  Олександр Захарченко та Ігор Плотницький прибули на територію анексованого Криму "щоб отримати чергові інструкції Кремля". Про це у середу, 17 січня, повідомило видання "Крим.Реалії".

Варто зазначити, що за словами Чубарова , лідери терористів прибули до Криму на запрошення "Російської общини Криму", а не підконтрольної Кремлю так званої влади півострова.

"Це не перший візит бандитів, які куруються Москвою, до Криму. Хтось з терористів сказав, що близько двох тисяч кримчан воювали на території "ЛНР" і "ДНР", але ми пам'ятаємо, що перші групи бандитів на території Криму формувалися під керівництвом Гіркіна-Стрєлкова, одного з тих, хто організував напад і захоплення державних будівель у Криму в лютому 2014 року", – зазначив Рефат Чубаров.

Глава Меджлісу зазначив, що такий приїзд ватажків угруповань відбувся на запрошення "Російської общини Криму", але не підконтрольній Кремлю влади півострова і не керівництва Росії, а це може означати, що таким чином, офіційні російські органи намагаються дистанціюватися від представників угруповань "ЛНР" і "ДНР". 

"Обидва терористичні лідери – відпрацьований для Росії матеріал, з ними не можна вже вітатися на території самої Росії, при цьому вони можуть бути корисними як виконавці жахливої витівки Кремля. Цих терористів запрошує до себе не кримська окупаційна влада, оскільки це теж може забруднити Москву, а запрошує "Російська община Криму", яка виступила провідником так званої "російської весни" у Криму", – підсумував Чубаров.

Варто зазначити, що у серпні минулого року Рефат Чубаров говорив, що Крим став територією, з якої Росія загрожує не тільки Україні, а й усьому світу.

Попередній матеріал
СБУ запобігла незаконному продажу зброї та боєприпасів на Львівщині
Наступний матеріал
Розслідування трагедії у Княжичах: до відповідальності притягнуть більше 20 поліцейських
Loading...

Низка країн готові визнати окупований Крим частиною Росії – Чубаров

Чубаров прокоментував резолюцію ООН по Криму

Візовий режим з РФ: Чубаров заявив, що сама по собі ініціатива "нічого не дасть"